LZS Brogowa - strona nieoficjalna

1. LZS Brogowa 9 bz
2. LZS Krzesławice 3 plus
3. LZS Sokół Gałki 0 minus

Jak oceniacie szanse naszej druzyny w tegorocznym turnieju?

LZS Brogowa 4:6 Przystałowice Małe
Ładowanie...

Wszystko jasne, łatwo nie będzie

• autor: admin, 2010-05-17 18:15

LZS BLASK Rusinów, Skamander Nieznamierowice, oraz Borowina Władysławów, tak przedstawia się tegoroczna grupa naszej drużyny.

Bez żadnych kompleksów mozemy powiedzieć, ze jesteśmy w trudniejszej grupie. Drużyny z Władysławowa oraz Rusinowa to ubiegłoroczni półfinaliści rozgrywek, natomiast atutem drużyny z Nieznamierowic mogą okazać sie bardzo młodzi zawodnicy.

Krótka charakterystyka rywali:

Rusinów: Druzyna posiadając kilku dobrych zawodników, co prawda w ubiegłym roku dwukrotnie wygralismy (4:2 oraz 3:5) jednak nikt nie wie jak ta druzyna przygotowana jest do tego sezonu.

Władysławów: z tą drużyną rozegralismy juz w tym roku dwa sparingi. W pierwszym padł remis 4:4 drugi mecz przegralismy 4:3 drużyna straciła kilku czołowych zawodników na rzecz Krzesławic, to juz nie to samo co rok wcześniej. Z pewnością rywal w zasiegu, trzeba tylko grać w piłkę a nie dyskutować.

Nieznamierowice: Receptą na tę drużynę może okazać sie Konrad Malec, który właśnie w tej drużynie grał aż do tego sezonu. Druzyna posiada w składzie praktycznie samą młodzież, czy to jest dobre rozwiązanie? zobaczymy już niedługo.

GRUPA JUNIORÓW:

Nieznamierowice oraz Zychorzyn

Obie drużyny to finalisci ubiegłorocznych rozgrywek, czy są równie groźni jak rok wcześniej? cięzko spekulować, z obu drużyn odeszło po kilku czołowych piłkarzy. Z pewnoscią nasza druzyna nie jest w tej grupie chłopcem do bicia, z bardzo wyrównanym składem jakim dysponujemy możemy nawiazac poważną walkę.Liczymy na dobrą grę zawodników którzy są przyszłościa piłki nożnej w naszej miejscowości.

autor: ~Seba 2010-05-18 21:16:06

avatar Zapowiadają się ciekawe mecze

autor: ~anonim 2010-05-21 13:53:57

avatar ZYCHORZYN MISTRZEM W TYM ROKU ODZYSKAMY PUCHAR

autor: ~simao 2010-05-24 17:46:43

avatar Ja myślę, ze nie ma sensu sie napinać kto wygra, boisko wszystko pokaże

autor: ~anonim 2010-05-25 22:13:15

autor: ~szty 2010-06-07 20:09:07

avatar morda!!!:)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LZS Sokół Gałki 2:6 LZS Brogowa
2011-07-31, 17:00:00

oceny zawodników »

LZS Sokół Gałki 2:6 LZS Brogowa
LZS Krzesławice pauza

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.