Ładowanie...

Aktualności

Sparing z Sokołem Gałki

• autor: admin, 2010-05-09 17:38

Po dwóch meczach kontrolnych z Borowiną Władysławów (4:4 , 4:3) nadeszła kolej na następnego przeciwnika, czyli Sokół Gałki / Wola.

Początek meczu był przez naszą druzynę trochę przespany. juz po kilku minutach przegrywaliśmy 0:2 wtedy nastąpiło przebudzenie. Strzelanie rozpoczął Dominik Dąbrowski, który po błędzie obrony gości strzelił bramkę kontaktową. Chwilę później do remisu doprowadza Łukasz Janowiecki. Bramka gosci była ciągle oblegana przez naszą druzynę, przeciwnicy ograniczali sie do niegroźnych kontrataków, które kończyły sie na dobrze grającej linii obrony naszego LZS-u. Tuż przed przerwą naszą druzynie prowadzenie daje Dominik Dąbrowski strzelając swoja drugą bramkę w tym meczu. Po przerwie znów powtórka z pierwszej połowy, ciagły napór z naszej strony czego efektem są 3 bramki Łukasza Janowieckiego, oraz trafienia Konrada Malca (nowy, bardzo dobrze spisujący sie zawodnik) oraz Marcina Rokickiego. Wynik Końcowy 8:2 dla naszej druzyny

Skład : P. Wojtunik, S.Antos, Z Antos, K. Antos, K. Malec, A.Ceiślak, Ł. Janowiecki, D. Wojtunik, D. Dąbrowski oraz M. Kuc, Z. Pańczak, M.Rokicki, K.Leśniewski